BOSCH Servisi

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 888 3772 

Bosch servisi klima – kombi ve beyaz eşya ürünleri için Antalya bölgesinde bakım – onarım – de-montaj ve montaj servisi hizmetleri vermektedir.

Bosch servisi tüm onarım işlemlerinde Orjinal Bosch Yedek Parçaları kullanmaktadır. Onarım yapılan tüm Bosch marka cihazlarınız için firma 1 yıl parça ve onarım garantisi vermektedir. Bosch servisi 1 yıl içerisinde yapılan işlemlerden doğan tüm arızalar için ücretsiz servis hizmeti vermektedir.

Yapılan bakım – onarım – de-montaj ve montaj işlemlerinde garanti kapsamına giren ve girmeyen tüm hususlar GelNes Servis Sözleşmesinde belirtilmiştir.

Bosch klima servisi alanında Antalya ilinde bakım – onarım – de-montaj ve montaj servisi hizmetlerini sunmaktadır.

Bosch klima bakımı işlemi periyodik olarak kullanmak istediğiniz mevsimin başında, klimayı kullanmaya başlamadan önce mutlaka yaptırılmalıdır. Yaz ve Kış mevsimlerinin başında kullanmaya başlamadan bakımı yapılmayan klimalar ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir veya var olan sağlık sorunlarınızı doğruden etkileyebilir. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir klima kullanımı için mutlaka Periyodik Bosch klima bakımı yaptırılmalıdır.

Bosch klima onarımı hizmeti mutlaka ehliyetli bir Bosch servisi tarafından Orjinal Yedek Parça kullanılarak yapılmalıdır. Orjianl Yedek Parça kullanılmayan Bosch klimalar çok çabuk arıza vermektedir. Bu sebeple tasarruf yapmaya çalışırken daha da fazla ücretler ile karşılaşılabilmektedir. Bu sebeple tüm Bosch klima arızalarında orjinal yedek parça kullanımı önemlidir.

Bosch klima de-montajı işlemi mutlaka Bosch servisi tarafından yapılmalıdır. Bosch servisi tarafından yapılmayan veya bilinçsiz kişiler tarafından yapılan de-montaj işlemlerinde klimanın gazı kaçırılmaktadır ve tüketicilere büyük masraflar açılmaktadır. Bilinçsizce sökülen klimalar için yüksek maddi giderler ile karşılaşmamak adına klima söküm işlemi mutlaka Bosch servisi tarafından yapılmaktadır.

Bosch klima montajı hizmeti klimasından en yüksek performansı almak isteyenler için Bosch servisi tarafından verilmektedir. Doğru yapılmayan veya bilinçsiz kişilerce yapılan Bosch klima montajı klimanızdan verim alamamanıza neden olur. Eğer siz de klimanızdan en yüksek verimi almak istiyorsanız Bosch servisinden klima montajı hizmeti almalısınız.

Bosch kombi servisi alanında Antalya ilinde bakım – onarım – radyatör / petek temizliği servisi hizmetleri vermektedir.

Bosch kombi bakımı işlemi periyodik olarak her kış ayının başında ve kombinizi henüz ortamı ısıtmak için kullanmadığınız zamanda yapılmalıdır.

Bosch kombi bakımı tüketicilerin daha az yakıtla daha çok ısı almasını sağlamaktadır. Yaz aylarında bekleyen ve çalışmayan radyatör/petek sisteminde oluşan tortular, paslanmalar ve suların kireçli olmasından kaynaklı olarak radyatör/petek ve kombi filtrelerinde tıkanmaya yol açar. Bu tıkanma suyun radyatör/peteklerde çok yavaş dönüş yapmasını ve radyatör/peteklerin çok yavaş ısınmasını sağlar. Buda tüketicilere yüksek fatura ve verimsiz ısınma olarak geri dönüş yapar. Bu sebepler uzun ömürlü bir kombi deneyimi yaşamak için periyodik kombi bakımı çok önemlidir ve mutlaka her yıl Bosch kombi servisi tarafından yapılmalıdır.

Bosch kombi onarımı hizmeti mutlak suretle yetkili ve ehliyetli bir Bosch servisi tarafından almak gerekmektedir. Yetkisiz kişilerce yapılan müdahalelelerde ve parça değişimlerinde Orjinal Yedek Parça kullanılmamaktadır. Orjinal Yedek Parça kullanımı için mutlaka yetkili ve ehliyetli Bosch servisi tarafından hizmet alınmalıdır. Orjinal olmayan yedek parçalar çok çabuk bozulur ve 100% uyumlu değildir. Orjinal olmayan yedek parça satın alarak tasarruf yapmaya çalışan tüketiciler devamın çok daha yüksek maliyetler ödeyerek arızalarını giderebilmektedirler. Uygun fiyatlı ve 1 yıl garantili Orjinal Yedek Parça için Bosch servisini tercih edin.

Bosch kombi petek temizliği işlemi 2 yılda bir Bosch servisi tarafından yaptırılmalıdır. Peteklerde oluşan paslanma, tortulanma ve kireçlenmeden dolayı peteklerin ısı verimliliği düşmektedir. 2 yılda bir Bosch servisine yaptırılan bakımlarda kullanıcılar 30%’lara varan tasarruflar sağlamaktadır. Uygun fiyatlı Bosch petek bakımı için Bosch çağrı merkezini arayın.

Bosch Beyaz Eşya Servisi alanında Antalya ilinde bakım – onarım – de-montaj ve montaj hizmetlerini sunmaktadır.

Bosch beyaz eşya bakımı hizmeti tarafından verilmekte olup her Bosch beyaz eşyalarınız için Orjinal Bakım Ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerle ilgili olarak Çağrı merkezi yetkililerimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bosch çamaşır makinesi bakımı: Çamaşır makineleri biz her ne kadar görmesek de her yıkamanın ardından kazanda, tamburda, gider hortumunda ve pompa motorunda pislikler bırakır. Bu pislikler özel bir temizlik maddesi uygulanarak temizlenir. Bu temizlik maddesi Bosch servisinden temin edilmelidir ve en az 2 ayda bir uygulanmalıdır. Uygulama toz karışımı olarak yapılmaktadır. Toz karışımı makinenin deterjan alma bölümüne döküldükten sonra makine 60 derecede 1,5 saate denk gelecek bir program ile çalıştırılmalıdır. Uygulama ile makinenin tamburu, lastikleri, pompa motoru, gider hortumu ve kazanı temizlenecektir. 1,5 saatlik uygulama tamamlandıktan sonra içinizin rahat etmesi için 1 defa da sadece durulama programı başlatılarak işlem tamamlanır.

Bosch bulaşık makinesi bakımı: Bulaşık makineleri yemek artıklarından dolayı en çok kirlenen ve en çok koku yapan ürünlerin başında gelir. Bu kirlenme ve koku olayından kurtulmak Bosch servisi ile artık çok kolay. Filtre temizliği ve devamında yapılacak olan ilaçlı uygulama ile Bulaşık makinenizden uzun süre koku gelmeyecektir. Temizlik ilacı ve uygulama hizmetinden yararlanmak için Bosch beyaz eşya servisini arayın.

Bosch buzdolabı bakımı: Hergün gıdalarımızı koyduğumuz buzdolabı bakımı da çok önemli ve her yıl yapılması gereken birşeydir. Buzdolabına koyulan ağzı açık gıdalardan oluşan kokuları gidermek ve oluşan kirlenmeleri temizlemek için Bosch servisini arayarak beyaz eşya servisi talebinde bulunabilir ve bu temizlik/bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz.