BOSCH Bulaşık Makinesi E24 Hata Kodu

BOSCH Bulaşık Makinesi E24 Hata Kodu

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dk.
BOSCH Bulaşık Makinelerinizde E24 hata kodu ile karşılaşıyorsanız bu, Bulaşık makinenizin su boşaltamaması ile ilgili bir sorundur.
BOSCH Bulaşık Makinelerinde su boşaltma ile ilgili bir kaç sebep vardır. Bunlar; su giderinin tıkalı olması, pompa motorunun arızalanması, iç filtrelerin tıkanması vb. sorunlardır. Çok az da olsa sorun elektronik karttan da kaynaklanabilmektedir.
Çözümü ile ilgili olarak öncelikle su giderini kontrol ediniz ve tıkanma var ise temizleyiniz. Cihazın iç orta kısmında bulunan filtreyi çıkartınız ve temizleyiniz. Filtreyi çıkarttıktan sonraki kısma bakarak herhangi bir cam parçası vb. bir şey var mı diye kontrol ediniz. Yapılan bu işlemler neticesinde sorun düzelmiyor ise mutlak suret ile Bosch servisi aranmalıdır. Bosch servisi cihaza gerekli müdahaleyi en iyi şekilde yapacak olandır.
Etiketler:
Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenme 1
Görünümler: 14553

Comments (2)

 1. Avatar

  Esra

  says Mayıs 27, 2019 at 02:37

  Merhabalar bosch bulasik makinam e24 hata veriyordu servis gelip baktigindan motorun fazla isindigindan 9 yillik bu arada makina zaman asimindan dolayi ariza gosterdigi soyledi ve servise goturdu parcasina 460 lira istedi normalde 560 liraymis sizdi fiyatlar o sekilmi vede dogrusu olan ariza boylemidir

  • Cebrail ÇAYIR

   Cebrail ÇAYIR

   says Mayıs 27, 2019 at 10:16

   Merhabalar,
   Eğer cihazını E24 hata kodu veriyor ise bu pompa motoru ile ilgili bir arızadır ve pompa motorunun fiyatı bahsetmiş olduğunuz rakamlar seviyesinde değildir. Çok daha makul fiyatı olması gerekmektedir. Nitekim aşınmadan dolayı bir arıza söz konusu da olmamaktadır. Eğer Antalya ilindeyseniz 0850 888 3772 veya 0505 993 3772 numaralı telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer Antalya ilinde değilseniz 444 6 333 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Add your Comment