BOSCH Bulaşık Makinesi E25 Hata Kodu

BOSCH Bulaşık Makinesi E25 Hata Kodu

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: < 1 dk.
BOSCH Bulaşık Makinelerinizde E25 hata kodu ile karşılaşıyorsanız bu, Bulaşık makinenizin boşaltamaması ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelmektedir.
BOSCH Bulaşık makinenizin bu hatayı vermesinin bir kaç sebebi vardır. Su tahliye hortumunun katlanması, su tahliye hortumunun ucunun tıkanması, su giderinin tıkanması, pompa motorunun bozulması veya anakartın arızalanmasından kaynaklanmaktadır.
Tüketicinin yapabileceği şeyler şunlardır; su gider hortumunda kırılma görünüyor ise düzeltilmesi, su gider hortumunun ucunda bir tıkanma varsa giderilmesi veya su giderinin tıkalı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun haricinde tahliye pompa motoru veya anakart ile ilgili tüm arızalar için ehliyetli bir Bosch servisinden teknik destek alınmalıdır.
Etiketler:
Bu makale yardımcı oldu mu?
Beğenme 5
Görünümler: 13225

Comments (2)

 1. Avatar

  AYŞEGÜL TOPAL

  says Ocak 12, 2021 at 15:16

  Biz sinin bu anlattiklarinizin hepsini yaptik ama hala e 25 hata kodu veriyor calisicagi zaman 25 20 dk bekliyor belkide daha fazla bekliyor yikmasin da sikinti yok su bosaltmiyor ve ve tuhaf tuhaf sesler cikariyor makine cok gürültülu ses cikariyor bazen hic calismiyor direk e25 hatasi veriyor yardim edin

 2. Avatar

  AYŞEGÜL TOPAL

  says Ocak 12, 2021 at 15:17

  Istanbulda olsaydiniz servise sizi cagirridik

Add your Comment